D,L-Peann-OH CAS 52-66-4
Ainm Táirge: D,L{{0}Peann-OH
UIMH. CAS:52-66-4
Ainm Eile: DL-PENICILLAMINE
Dealramh: Púdar bán
Déanann TNN speisialtóireacht i mbreiseáin bia, comhábhair chógaisíochta, Amhábhair Cosmaideacha, Mín-cheimiceáin, etc. Ná bíodh drogall ort fiosrú a dhéanamh má tá aon riachtanais agat.
Cur síos
Cur síos ar Tháirgí

| Ainm an táirge | D,L-Peann-OH |
| CAS UIMH. | 52-66-4 |
| Íonachta | >97% |
| Alcól | gan alcól |
| Cineál Pacáistiú | Mála PP / buicéad cairtchláir |
| Ábhar | idirmheánacha cógaisíochta |
| Méid na mBileog | 1kg/10kg/20kg |
| Meáchan Táirgecut | 1.2kg/12kg/23kg |
| Comhaireamh | 1kg/mála 10kg/buicéad 20kg/buicéad |
| Deimhnithe | ISO9001 |
| Seilfré | 24 mí |
| MOQ | 100 g |
Feidhmeanna
D. L-Tá peinicillin (CAS: 52-66-4), mar mhóilín tábhachtach ciriúil, tar éis luachanna feidhmchláir iolracha a léiriú sa réimse cógaisíochta. Coinníonn an cumaisc racemic seo a ghníomhaíocht cógaseolaíochta le haghaidh cóireála díreach agus tá sé anois ina bhloc sintéiseach fíor-riachtanach i bhforbairt drugaí nua-aimseartha. Léirítear a luach go hiomlán i gcóireáil chliniciúil agus i ngnéithe nuálacha forbartha drugaí.
I dtéarmaí cur i bhfeidhm cliniciúil díreach, taispeánann an cumaisc seo cumas chelation miotail den scoth agus feidhm rialála imdhíonachta. Is féidir leis na grúpaí thiol ina móilíní coimpléisc intuaslagtha cobhsaí a fhoirmiú le hiain mhiotail throma iomarcacha ar nós copar, luaidhe, agus mearcair sa chorp, a eisfheartar go héifeachtach trí na duáin. Déanann an mheicníocht seo príomhdhruga é chun galar Wilson (galar Wilson) a chóireáil. Ag an am céanna, féadann sé imoibriú le cistéin chun disulfides measctha intuaslagtha a ghiniúint, ag laghdú go mór an tiúchan cistéin sa fual agus ag soláthar rogha cóireála éifeachtach d'othair le cystinuria. I réimse na ngalar autoimmune, is féidir an cumaisc seo a úsáid mar dhruga frith-réamatach ag gníomhú go mall chun comharthaí cliniciúla airtríteas réamatóideach a fheabhsú, agus léirigh sé luach féideartha i gcóireáil galair mar scleroderma agus heipitíteas gníomhach ainsealach.
I réimse na forbartha drugaí, tá tábhacht D, L-peinicillamine mar phríomh-idirmheánach ag éirí níos suntasaí. Is bloc sintéiseach tábhachtach é do Johnson & Johnson chun coscairí peptide timthriallacha receptor IL-23 ó bhéal a fhorbairt, agus tá a struchtúr móilíneach ríthábhachtach chun peiptídí timthriallacha a thógáil le gníomhaíochtaí bitheolaíocha sonracha. Níos tábhachtaí fós, is é an comhdhúil seo an croí-idirmheánach ciriúil do shintéisiú sraith de choscóirí protease VEID-1, a léiríonn cumas láidir frith-SEIF trí bhac a chur ar an timthriall macasamhlaithe víreasach. Is fiú a thabhairt faoi deara go léiríonn D-penicillamine agus L-peinicillamine difríochtaí suntasacha i ngníomhaíocht bhitheolaíoch: Úsáidtear D-peinicillamine go príomha le haghaidh cóireáil airtríteas réamatóideach agus léiríonn sé ionchais teiripeacha nua, agus is féidir L-penicillamine a úsáid le haghaidh ionduchtú spasticity agus forbairt drugaí teiripeacha SEIF.
Mar gheall ar airíonna ilfheidhmeacha an chomhdhúil rásaigh seo is droichead tábhachtach é a nascann teiripe traidisiúnta le forbairt drugaí cruinneas nua-aimseartha, agus leanann sé de ról do-athsholáthair a bheith aige i réimse na ceimice íocshláinte.
Pacáil Agus Seachadadh

pacáiste i 1kg/mála 10kg/buicéad 20kg/buicéad
Monarcha
Ár mhonarcha & quipment
TNN DÉANAMH DO BHAOL NÍOS FEARR.




Cén fáth a roghnaíonn tú TNN



Clibeanna Te: d, l{0}}peann-oh cas 52-66-4, an tSín, soláthróirí, monaróirí, monarcha, saincheaptha, mórdhíola, saor, lascaine, praghas íseal, sampla saor in aisce









