AEEA - AEEA CAS 1143516-05-5
Ainm an Táirge: AEEA - aeea
CAS Uimh .:1143516-05-5
Dealramh: Púdar Bán
Déanann TNN speisialtóireacht ar bhreiseáin bia, ar chomhábhair chógaisíochta, ar amhábhair chosmaideacha, ar cheimiceáin mhín, srl. Ná bíodh drogall ort fiosrú a dhéanamh an bhfuil aon riachtanais agat.
Cur síos
Cur síos ar tháirgí

| Ainm an táirge | Aeea - aeea |
| Cas uimh. | 1143516-05-5 |
| Íona | >98% |
| Alcól | gan alcól |
| Cineál pacáistithe | PP mála /buicéad cairtchláir |
| Ábhar | Idirmheánacha cógaisíochta |
| Méid an bhileog | 1kg/10kg/20kg/100kg |
| Meáchan prodcut | 1.2kg/12kg/23kg/115kg |
| Comhaireamh | 1kg/mála 10kg/buicéad 20kg/buicéad 100kg/buicéad |
| Deimhniúcháin | ISO9001 |
| Ré | 24 mí |
| MOQ | 100 g |
Feidhmeanna
AEEA - AEEA (CAS: 1143516 - 05 - 5) Is ard -nasc feidhmíochta feidhmíochta é 5) a bhfuil ról lárnach aige i bhforbairt teiripí peiptíde nua -aimseartha. Cuimsíonn a struchtúr móilíneach AEEA hydrophilic arís agus arís eile [2- (2- (2-aminoethoxy) aonaid aicéitil], rud a fhágann gur croí-aonad struchtúrach é chun drugaí teiripeacha fadtréimhseacha a thógáil. Úsáidtear é go forleathan i sintéis na ndrugaí nuálacha ar nós semaglutide, tilpotide, ritaglutide, agus hormón fáis fadtréimhseach.
Léirítear croílár an chomhdhúile seo ina chumas comhcheangailte bitheolaíoch den scoth. Mar uirlis shintéiseach speisialaithe, is féidir leis imoibrithe acylation a ullmhú go héifeachtach ina bhfuil aigéad glutamic, ag baint amach modhnú roghnach ar ghrúpaí aimín i peiptídí nó i móilíní próitéine. Soláthraíonn an t -imoibriú roghnach roghnach seo bealach éifeachtach chun ionramháil bheacht a dhéanamh ar struchtúr móilíneach trí cheangal sonrach a eistir gníomhachtaithe go dtí deireadh an sprioc -bhithmhóilín.
Ag leibhéal an iarratais, léirítear luach AEEA - AEEA go suntasach i réimse na mbithchógaisíochta. Cuireann a dhearadh móilíneach uathúil ar chumas taighdeoirí bithmhóilíní a mhodhnú go beacht ag suíomhanna sonracha, a sholáthraíonn cosán teicniúil tábhachtach do thaighde ar fheidhm próitéine, ach a chruthaíonn féidearthachtaí chun drugaí nua a fhorbairt. I bhforbairt drugaí, is féidir le modhnú móilíneach a bhaintear amach tríd an nascóir seo feabhas suntasach a chur ar airíonna cógaschinéiteacha drugaí, cobhsaíocht agus bith -infhaighteacht móilíní teiripeacha a fheabhsú, agus príomh -réiteach ceimiceach a sholáthar chun gníomhairí teiripeacha bitheolaíocha eile a fhorbairt.
Pacáil agus seachadadh

Pacáiste i 1kg/mála 10kg/buicéad 20kg/buicéad 100kg/buicéad
Monarcha
Ár monarcha & Quipment
Déanann TNN do shaol níos fearr.




Cén fáth a roghnaíonn tú TNN



Clibeanna Te: AEEA - Aeea CAS 1143516-05-5, an tSín, soláthróirí, monaróirí, monarcha, saincheaptha, mórdhíola, saor, lascaine, praghas íseal, sampla saor in aisce









