L{0}}Peann-OH CAS 1113-41-3
Ainm Táirge:L-Peann-OH
CAS UIMH.: 1113-41-3
Ainm Eile:L-Penicillamine
Dealramh: Púdar bán
Déanann TNN speisialtóireacht i mbreiseáin bia, comhábhair chógaisíochta, Amhábhair Cosmaideacha, Mín-cheimiceáin, etc. Ná bíodh drogall ort fiosrú a dhéanamh má tá aon riachtanais agat.
Cur síos
Cur síos ar Tháirgí

| Ainm an táirge | L{0}}Peann-OH |
| CAS UIMH. | 1113-41-3 |
| Íonachta | >98% |
| Alcól | gan alcól |
| Cineál Pacáistiú | Mála PP / buicéad cairtchláir |
| Ábhar | idirmheánacha cógaisíochta |
| Méid na mBileog | 1kg/10kg/20kg |
| Meáchan Táirgecut | 1.2kg/12kg/23kg |
| Comhaireamh | 1kg/mála 10kg/buicéad 20kg/buicéad |
| Deimhnithe | ISO9001 |
| Seilfré | 24 mí |
| MOQ | 100 g |
Feidhmeanna
L{0}}Peann-OH (CAS: 1113-41-3) is móilín beag straitéiseach é a chomhcheanglaíonn luach díreach míochaine le príomhfheidhmeanna sintéiseacha. Mar gheall ar a struchtúr móilíneach uathúil, lena n-áirítear lárionad ciriúil, grúpa thiol (- SH), agus aimínghrúpa, tá ról lárnach aige i réimsí éagsúla ó chóireáil chliniciúil go forbairt nuálaíoch drugaí.
I bhfeidhmchláir chliniciúla díreacha, taispeánann L-peinicillamine gníomhaíocht chógaseolaíoch clasaiceach agus nach féidir a athsholáthar. Mar oibreán ceilteach miotail éifeachtach, féadann sé coimpléisc chobhsaí intuaslagtha in uisce a dhéanamh le hiain mhiotail throma iomarcacha amhail copar, luaidhe, agus mearcair sa chorp agus é a eisfhearadh trí na duáin. Fágann an tréith seo gur druga céadlíne é chun cóireáil a dhéanamh ar ghalar Wilson, neamhord oidhreachtúil carntha copair. Idir an dá linn, is rogha thábhachtach é freisin chun cystinuria a chóireáil, toisc go bhfoirmíonn a ghrúpa thiol disulfide measctha intuaslagtha le cistéin, ag laghdú go mór an baol a bhaineann le foirmiú cloch urinary. Ina theannta sin, mar dhruga frith-réamatach atá ag gníomhú go mall, úsáidtear é chun airtríteas réamatóideach dian gníomhach atá neamhéifeachtach le teiripí traidisiúnta a chóireáil trí fheidhm limficítí T a rialáil, ag laghdú leibhéil fachtóir réamatóideach agus meicníochtaí imdhíonachta eile.
I réimse na forbartha nuálaíocha drugaí, tá luach L-peinicillamine mar phríomh-idirmheánach cógaisíochta ag éirí níos suntasaí. Is modúil idéalach iad a móilíní chun móilíní bithghníomhacha casta a thógáil. Sampla feiceálach is ea go bhfeidhmíonn sé mar bhloc sintéiseach tábhachtach d'fhorbairt Johnson & Johnson ar choscóirí peptide timthriallach receptor IL-23 ó bhéal, agus tá a struchtúr ríthábhachtach do na príomh-chógasafóir a chomhdhéanann an peiptíd timthriallach. Níos tábhachtaí fós, is é L-peinicillamine an croí-idirmheánach ciriúil chun sraith coscairí protease VEID-1 a shintéisiú (amhail JE-2147 ag an gcéim chliniciúil). Léiríonn drugaí den chineál seo cumas láidir frith-SEIF trí mhacasamhlú víreasach a chosc. Ina theannta sin, feidhmíonn a díorthaigh freisin mar phríomhaonaid struchtúracha i bhforbairt drugaí frith-ailse (amhail AG-3340) agus drugaí cardashoithíoch (cosúil le SD-3321), rud a léiríonn ionchais mhargaidh leathan.
Pacáil Agus Seachadadh

pacáiste i 1kg/mála 10kg/buicéad 20kg/buicéad
Monarcha
Ár mhonarcha & quipment
TNN DÉANAMH DO BHAOL NÍOS FEARR.




Cén fáth a roghnaíonn tú TNN



Clibeanna Te: l-peann-oh cas 1113-41-3, an tSín, soláthróirí, monaróirí, monarcha, saincheaptha, mórdhíola, saor, lascaine, praghas íseal, sampla saor in aisce









