(R) -2-methoxypropanoic CAS 23943-96-6
Ainm an Táirge: (R) -2-METHOXYPROPANOIC ACID
CAS Uimh .:23943-96-6
Cuma: leacht buí pale
Déanann TNN speisialtóireacht ar bhreiseáin bia, ar chomhábhair chógaisíochta, ar amhábhair chosmaideacha, ar cheimiceáin mhín, srl. Ná bíodh drogall ort fiosrú a dhéanamh an bhfuil aon riachtanais agat.
Cur síos
Cur síos ar tháirgí

| Ainm an táirge | (R) -2-methoxypropanoic aigéad |
| Cas uimh. | 23943-96-6 |
| Íona | >99% |
| Alcól | gan alcól |
| Cineál pacáistithe | Pp buidéal /buicéad cairtchláir |
| Ábhar | Idirmheánacha cógaisíochta |
| Méid an bhileog | 1kg/10kg/20kg/100kg |
| Meáchan prodcut | 1.2kg/12kg/23kg/115kg |
| Comhaireamh | 1kg/mála 10kg/buicéad 20kg/buicéad 100kg/buicéad |
| Deimhniúcháin | ISO9001 |
| Ré | 24 mí |
| MOQ | 100 g |
Feidhmeanna
. Léiríonn a chumraíocht uathúil (R) luach neamh-in-athsholáthair in eolaíocht lotnaidicídí agus déantúsaíocht ceimiceach speisialtachta. Murab ionann agus idirmheánacha cógaisíochta coitianta, tá ról an -suntasach ag an gcomhdhúil seo i agraiceimiceáin, ag feidhmiú mar chroí -bhloc tógála chun luibhicídí ciriúla an -éifeachtacha a thógáil.
Cinneann airíonna móilíneacha an chomhdhúile a luach uathúil iarratais. Cruthaíonn a lárionad ciriúil dáileadh leictreon uathúil agus cumraíocht spásúil leis na grúpaí methoxy agus carboxyl, rud a chumasaíonn idirghníomhaíochtaí sonracha le spriocanna einsímí in orgánaigh. I ndearadh lotnaidicídí, aistríonn an cumas aitheantais mhóilíneach bheacht seo go díreach roghnaíocht ard i gcoinne fiailí agus sábháilteachta do bharra, ag soláthar bunús móilíneach chun glúin nua lotnaidicídí glasa a fhorbairt.
In iarratais agraiceimiceacha, (r) {- is é an t-aigéad 2-methoxypropionic príomh-réamhtheachtaí ciriúla i sintéis luibhicídí an-éifeachtacha. Cinntíonn a (r)-an t-eolas is fearr is féidir a dhéanamh ar an táirge deiridh, rud a chumasaíonn éifeachtúlacht luibhicíd den scoth ag dáileoga an-íseal iarratais agus ag laghdú iarmhair chomhshaoil go suntasach. Fágann an mhaoin seo gur bloc tógála ciriúil an -luachmhar é sa tionscal lotnaidicídí. Taobh amuigh de lotnaidicídí, tá ról tábhachtach ag an gcomhdhúil seo freisin maidir le ceimiceáin speisialtachta a shintéisiú. Mar gheall ar a airíonna cobhsaí ciriúla agus a imoibríocht, is ábhar tosaithe idéalach é chun ligandáin chiriúla, polaiméirí speisialtachta, agus ábhair fheidhmiúla a shintéisiú. Tá ionchais leathana feidhmithe ag na hábhair seo i gcórais chatalaíocha, ábhair idirscartha, agus ábhair optoelectronic. Is iondúil go n-éilíonn sintéis (r) -2-methoxypropionic teicnící sintéise neamhshiméadracha nó próisis réitigh ciriúla, ag léiriú riachtanais beachta ard na teicneolaíochta sintéise ceimiceacha nua-aimseartha. Bíonn tionchar díreach ag rialú íonachta enantiomeric ina phróiseas táirgthe ar fheidhmíocht an táirge deiridh, rud a fhágann go bhfuil tábhacht ar leith ag baint le bunú na gcaighdeán cáilíochta.
Tá an fócas seo ar cheimiceáin talmhaíochta agus ar iarratais cheimiceacha speisialtachta ar chumas (R) -2-methoxypropionic aigéad chun suíomh margaidh uathúil agus luach iarratais a bhaint amach thar idirmheánacha cógaisíochta, rud a chiallaíonn go bhfuil sé ina phríomhghné de chur i bhfeidhm tionsclaíoch na teicneolaíochta ciriúla.
Pacáil agus seachadadh

Pacáiste i 1kg/mála 10kg/buicéad 20kg/buicéad 100kg/buicéad
Monarcha
Ár monarcha & Quipment
Déanann TNN do shaol níos fearr.




Cén fáth a roghnaíonn tú TNN



Clibeanna Te: (R) -2-2-methoxypropanoic CAS 23943-96-6, an tSín, soláthróirí, monaróirí, monarcha, saincheaptha, mórdhíola, saor, lascaine, praghas íseal, sampla saor in aisce









