Fmoc-N{1}}Mise-Arg(pbf)-OH CAS 913733-27-4
Ainm Táirge:Fmoc-N-Mise-Arg(pbf)-OH
UIMH. CAS:913733-27-4
Dealramh: Púdar bán
Déanann TNN speisialtóireacht i mbreiseáin bia, comhábhair chógaisíochta, Amhábhair Cosmaideacha, Mín-cheimiceáin, etc. Ná bíodh drogall ort fiosrú a dhéanamh má tá aon riachtanais agat.
Cur síos
Cur síos ar Tháirgí

| Ainm an táirge | Fmoc-N{1}}Mise-Arg(pbf)-OH |
| CAS UIMH. | 913733-27-4 |
| Íonachta | >97% |
| Alcól | gan alcól |
| Cineál Pacáistiú | Mála PP / buicéad cairtchláir |
| Ábhar | idirmheánacha cógaisíochta |
| Méid na mBileog | 1kg/10kg/20kg |
| Meáchan Táirgecut | 1.2kg/12kg/23kg |
| Comhaireamh | 1kg/mála 10kg/buicéad 20kg/buicéad |
| Deimhnithe | ISO9001 |
| Seilfré | 24 mí |
| MOQ | 100 g |
Feidhmeanna
Is díorthach arginine ard-fheidhmiúil ardfheidhmithe é Fmoc-Arg (Pbf) - OH (CAS: 913733-27-4) a fheidhmíonn mar phríomh-mhodúl sintéiseach do rialáil struchtúrach beacht i gceimic cógaisíochta nua-aimseartha. Comhtháthaíonn a struchtúr móilíneach faoi chosaint Fmoc - aimín, príomhshlabhra modhnaithe N-methylated, agus guanidine cosanta Pbf, rud a fhágann go bhfuil sé ina chroí-uirlis chun drugaí peiptíde nuálaíocha a thógáil le cobhsaíocht meitibileach feabhsaithe agus gníomhaíocht bhitheolaíoch ar leith.
Tá luach lárnach an chomhdhúil seo ina éifeacht feabhsaithe sineirgisteacha ar struchtúr peptide. Cuireann modhnú meitile N-go mór le friotaíocht na peptides le díghrádú protease trí chumas deontóra bannaí hidrigine bannaí aimíde a laghdú, agus a dtréscaoilteacht membrane a fheabhsú, rud atá ríthábhachtach d'fhorbairt drugaí peptíde béil. Is féidir leis an struchtúr guainidín iomlán, tar éis díchosaint, idirghníomhaíochtaí π π comhchaidrimh ríthábhachtacha agus cumais aitheantais bannaí hidrigine a sholáthar, ag cinntiú go gcoimeádann peiptídí ard-déine agus ceangailteach an-roghnach le spriocphróitéiní ar nós kinases nó gabhdóirí.
Ag leibhéal na ceimice sintéiseacha, taispeánann an móilín comhoiriúnacht cosanta orthogonal den scoth. Is féidir an grúpa cosanta Fmoc a bhaint go réidh faoi choinníollacha alcaileacha caighdeánacha, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do shíneadh timthriallach i sintéis peptide pas soladach; Baintear an grúpa cosanta Pbf go roghnach faoi choinníollacha aigéadacha chun cobhsaíocht an ghrúpa feidhme guanidine a chinntiú le linn an phróisis sintéise. Cuireann an tréith seo ar chumas taighdeoirí iarmhair arginín modhnaithe a leabú go beacht i suíomhanna sonracha ar an slabhra polaipeiptíde, ag soláthar féidearthachta chun staidéar córasach a dhéanamh ar struchtúir-caidrimh ghníomhaíochta.
Bunaithe ar na tréithe seo, tá ionchais leathana ag Fmoc-N-Me-Arg (Pbf) - OH i réimse na bithleighis. Ní hamháin gur aonad struchtúrach tábhachtach é chun peptídí teiripeacha nua a fhorbairt (go háirithe drugaí iarrthóra a dteastaíonn cobhsaíocht fheabhsaithe agus bith-infhaighteacht béil orthu), ach freisin taiscéalaí ceimiceach chun staidéar a dhéanamh ar ról arginine in idirghníomhaíochtaí ligand próitéine, ag soláthar uirlis mhóilíneach uathúil le haghaidh dearadh drugaí agus taighde bitheolaíochta ceimiceach.
Pacáil Agus Seachadadh

pacáiste i 1kg/mála 10kg/buicéad 20kg/buicéad
Monarcha
Ár mhonarcha & quipment
TNN DÉANAMH DO BHAOL NÍOS FEARR.




Cén fáth a roghnaíonn tú TNN



Clibeanna Te: fmoc-n{1}}me-arg(pbf)-oh cas 913733-27-4, an tSín, soláthróirí, monaróirí, monarcha, saincheaptha, mórdhíola, saor, lascaine, praghas íseal, sampla saor in aisce









