FMOC-L-2- CARBAMOYLPHE CAS 959583-60-9
Ainm Táirge: FMOC-L-2-CARBAMOYLPHE
UIMH. CAS:959583-60-9
Dealramh: Púdar bán
Ainm Eile:Fmoc-Phe(2-Cbm)-OH
Déanann TNN speisialtóireacht i mbreiseáin bia, comhábhair chógaisíochta, Amhábhair Cosmaideacha, Mín-cheimiceáin, etc. Ná bíodh drogall ort fiosrú a dhéanamh má tá aon riachtanais agat.
Cur síos
Tá TNN Development Limited ar cheann de na monaróirí agus na soláthróirí fmoc-l-2-carbamoylphe cas 959583-60-9 is iontaofa sa tSín. Cuir fáilte roimh fmoc-l-2-carbamoylphe cas 959583-60-9 saincheaptha mórdhíola ar phraghas íseal ónár mhonarcha. Má tá aon fhiosrúchán agat faoi shampla saor in aisce agus faisnéis lascaine, bíodh leisce ort ríomhphost a chur chugainn.
Cur síos ar Tháirgí

| Ainm an táirge | FMOC-L-2- CARBAMOYLPHE |
| CAS UIMH. | 959583-60-9 |
| Íonachta | >98% |
| Alcól | gan alcól |
| Cineál Pacáistiú | Mála PP / buicéad cairtchláir |
| Ábhar | idirmheánacha cógaisíochta |
| Méid na mBileog | 1kg/10kg/20kg |
| Meáchan Táirgecut | 1.2kg/12kg/23kg |
| Comhaireamh | 1kg/bag 10kg/bucket 20kg/bucket |
| Deimhnithe | ISO9001 |
| Seilfré | 24 mí |
| MOQ | 100 g |
Feidhmeanna
Is díorthach aimínaigéad neamh-nádúrtha feidhmiúil neamh-nádúrtha é Fmoc{{0}L-2-CarbamoylPhe (CAS: 959583-60-9) a bhfuil luach feidhme uathúil léirithe aige sa cheimic chógaisíochta nua-aimseartha agus san innealtóireacht peiptíde. Déantar a struchtúr móilíneach a mhodhnú le grúpa foirmil aimín ag an dara seasamh den fháinne beinséine sa chnámharlach feiniolalainín clasaiceach, agus tá an - aimínghrúpa cosanta ag an gcaighdeán grúpa Fmoc. Mar gheall ar an dearadh seiftiúil seo tá sé ina phríomhaonad struchtúrach chun spriocdhíriú agus cobhsaíocht drugaí peiptíde a fheabhsú.
Is é príomhbhuntáiste an chomhdhúil seo ná a chuid airíonna feidhmiúla slabhra taoibh uathúla. Ní hamháin go gcuireann an grúpa aimínformil ar an bhfáinne beinséin go mór le polaraíocht na n-iarmhar, ach cuireann sé cumais bhreise deontóra bannaí hidrigine agus glacadóirí ar fáil, rud a chuireann ar a chumas líonra idirghníomhaíochta móilíneach níos éagsúla a chruthú le spriocanna bitheolaíocha. Déanann an tréith seo uirlis iontach chun rialáil bheacht a dhéanamh ar phatrúin cheangailteach gabhdóirí peptíde i sintéis peptidí soladacha céime, atá oiriúnach go háirithe chun cleamhnas agus roghnaíocht na peptides teiripeacha a bharrfheabhsú.
I réimse na forbartha nuálaíocha drugaí, tá cur i bhfeidhm Fmoc-L-2-CarbamoylPhe thar a bheith tábhachtach. Mar aimínaigéad cosanta de ghrád cógaisíochta, úsáidtear go forleathan é chun comhdhúile luaidhe peptide núíosacha a bhfuil airíonna feabhsaithe acu a thógáil. Tríd an iarmhar neamhnádúrtha a neadú go straitéiseach i seichimh pheptíde, is féidir le taighdeoirí cobhsaíocht meitibileach, tuaslagthacht, agus tréscaoilteacht membrane na móilíní iarrthóra a fheabhsú go héifeachtach, agus iad ag mionchoigeartú a bpatrúin idirghníomhaíochta le spriocanna galair trí innealtóireacht shlabhra taobh beacht. Léiríonn na saintréithe seo ionchais iarratais leathana i bhforbairt teiripí nuálacha a dhíríonn ar idirghníomhaíochtaí próitéine-próitéine, go háirithe i réimsí teiripe siadaí agus galair meitibileach, ag soláthar réitigh mhóilíneacha nua chun teorainneacha na ndrugaí peiptíde traidisiúnta a shárú.
Pacáil Agus Seachadadh

pacáiste i 1kg/mála 10kg/buicéad 20kg/buicéad
Monarcha
Ár mhonarcha & quipment
TNN DÉANAMH DO BHAOL NÍOS FEARR.




Cén fáth a roghnaíonn tú TNN



Clibeanna Te: fmoc-l-2-carbamoylphe cas 959583-60-9, an tSín, soláthróirí, monaróirí, monarcha, saincheaptha, mórdhíola, saor, lascaine, praghas íseal, sampla saor in aisce









